zyczenia z okazji srebrnych godow

aa *blog karola

Przesylajac gratulacje! z okazji jakze pieknych-Godow zyczymy Wam. 20-dwudziesta-poreclanowe 25-dwudziesta piata-srebrne 30-trzydziesta

 • . Srebrne Wesele a więc życzymy Wam kochani z całego serca, aby. z okazji Waszych Złotych Godów życzymy Wam kochani jeszcze wielu.
 • Pozostać nadal wiernym miłości. Ze srebrnych godów cieszymy się z Wami i wnet na złote gody czekamy. z okazji Jubileuszu Najserdeczniejsze Życzenia.
 • Ze srebrnych godów cieszymy się z Wami i wnet na złote gody czekamy. · z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza.Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych. Godów życzymy Wam abyście. z okazji. Godów! najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju.
Dla Edyty Kuźniak życzy siostra Agata* z okazji srebrnych godów Jerzego i Renaty! " w zgodzie serc i myśli, zawsze dłoń przy dłoni, płyńcie dalej tą . 2 część (bs-ka; 03. 07. 2009), Życzenia z okazji chrztu św. 1 część (bs-ka; 03. 07. 2009). Srebrne Gody. Wdzięczne dzieci dzisiaj społem. 25-Srebrna 30-Perłowa 35-Koralowa 40-Rubinowa 45-Szafirowa. Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych. Godów życzymy Wam abyście dalej.


W serwisie znajdziesz gotowe życzenia na różne okazje. Polecamy przede wszystkim życzenia. z okazji imienin, życzę Ci dużo zdrowia w szczególności.

Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych-Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci.

Prezent na rocznicę ślubu z okazji Srebrnych i Złotych Godów-rocznica ślubu. Brylantowych Godów życzymy Wam z całego serca. Rocznica ślubu-życzenia.

 • Zdrowiu Złotych Godów… z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: 25-rocznica Ślubu srebrna. 30-rocznica Ślubu perŁowa.
 • Jeśli chcesz z tej okazji wręczyć mu życzenia wszelkiej pomyślności to wpisz je w. Prezentujemy Państwu bardzo ładną kartkę okazji srebrnych godów.
 • . Srebrne gody-Kartka z życzeniami z okazji 25 rocznicy ślubu. Autor: Joanna o 10: 45. Kreatywny zakątek· Owocowe życzenia.Z okazji srebrnych godÓw lidera zespołu życzę" Niech Wam słonko świeci. Niech Wam życie słodko leci. a pogodnych Waszych oczów zaden smutek nie zamroczy"
Z okazji jakże pięknych-Srebrnych Godów życzę Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem. 18 listopada Srebrne Gody małżeńskie obchodzili Państwo Elżbieta i Brunon. z okazji małżeńskiego jubileuszu, szczególnie gorące życzenia wytrwałości w


. Mamy srebrne gody! Mieliśmy tyle szczęścia, żeśmy dotrwali w tym związku. Dołączam się do życzeń dla Państwa Jareckich z okazji 25. Utrzymana w biało srebrnej tonacji kartka z okazji srebrnych godów. Zastosowanie różnorodych materiałów. Dodaj do listy życzeń. Program lojalnościowy. Spotykamy się z tych okazji i wtedy wręczamy jubilatom prezenty na rocznicę. Inny prezent przynosimy rodzicom na Srebrne lub Złote Gody, inny koledze na. Nasze prezenty mają wyrażać najlepsze, najcieplejsze uczucia i życzenia.Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych-Godów życzymy Wam. 20-dwudziesta-poreclanowe 25-dwudziesta piąta-srebrne 30-trzydziesta

. Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych. Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze.Wprowadzają dodatkową wartość tego koncertu z okazji Srebrnych Godów" Zamojszczyzny" wręczenia odznaczeń oraz składania gratulacji i życzeń jubilatom.

. Srebrne gody w Niechanowie. PDF· Drukuj· Email. Wszystkim Jubilatom składamy najlepsze życzenia. Źródło: niechanowo. Pl m. l. . 25-lecie firmy Mo-bruk (srebrne gody) z okazji 25-lecia istnienia. Na ręce Rodziny Państwa Mokrzyckich życzenia co najmniej kolejnych.Z okazji Srebrnych Godów najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia.Z okazji jakże pięknych. Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez. Ze srebrnych godów cieszymy się z Wami i wnet na złote gody czekamy.Srebrne gody. Czwartek, 24 maja 2007 22: 32 Skocz do komentarzy. a więc moje gratulacje i zyczenia by ta miłość przetrwałą aż do końca Waszych dni.Przesyłając gratulacje z okazji pięknych. Godów, życzymy Wam. Życzenia jubileuszowe, sms z okazji rocznicy, złote gody, rocznica, rocznice.Z okazji jakże pięknych (Srebrnych) Godów życzymy Wam, abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem,. Wiersz dedykuję Córce i Zięciowi z okazji 15-tej rocznicy ślubu. Życzę kolejnego, podobnego na srebrne gody i życia jak piszesz w.Życzenia na Złote Gody. Jubileusz pięćdzieciątej rocznicy ślubu to okazja do wielkiego rodzinnego święta. Poniżej przytaczamy kilka tradycyjnych formuł.

Clik24. Pl-Kabarety, życzenia, dowcipy, kabaret, wiersze, śmieszne mp3. Niech Ci Bóg mnoży i zdrowie, i siły, Gdy swoje srebrne święcisz dzisiaj gody!

25-Srebrna 30-Perłowa 35-Koralowa 40-Rubinowa 45-Szafirowa. z okazji jakże pięknych-Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie.Z okazji" Srebrnych godów" Technikum Mechanicznego w Raciborzu skłądam na ręce Dyrektora najlepsze gratulacje i życzenia dalszej owocnej pracy na niwie. z okazji srebrnych godów Alicji i Józefowi Karwowskim najserdeczniejsze życzenia spokoju, zdrowia i pomyślności na dalsze lata wspólnego. Jubilat na piątkę-relacja z turnieju z okazji 25-lecia startów na żużlu Piotra. Mimo wszystko życzę udanej imprezy. Roxo. 2010-09-24 22: 01: 14. Jakos nigdy za nim nie przepadałem, ale gratulacje za" Srebrne Gody"

Przesyłając gratulacje z okazji jakże pięknych-Godów życzymy Wam abyście. 20-dwudziesta-poreclanowe 25-dwudziesta piąta-srebrne 30-trzydziesta

. Składam tą drogą Wam najlepsze życzenia z okazji tej pięknej rocznicy. Srebrne Gody Ewy i Krzysztofa: by yasminne863821 views· 3: 19 . Była wtedy okazja do złożenia jubilatowi życzeń nie tylko z okazji 25-lecia kapłaństwa, lecz także srebrnych godów. z ust ks.
 • . Gdy ostatnio Maja i Piotr wpadli na pomysł, by-z okazji srebrnych godów-odnowić przysięgę małżeńską, nie mieli najmniejszych wątpliwości.
 • Srebrne gody Waldka Podhajnego. Na długi weekend majowy do Ospu wybrał się Waldek. Życzenia jubileuszowe. Wierszyki i teksty z okazji roczniny ślubu.
 • . Podziękowania dla rodziców na ślub lub złote/srebrne gody. Życzenia na każdą okazję dla najbardziej wymagających adresatów.
 • Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych-Godów życzymy Wam abyście dalej szli. 25-dwudziesta piąta-srebrne 30-trzydziesta-perłowe.Serio! Szukam pomysłu na fajne, oryginalne życzenia z okazji Srebrnych i Złotych Godów. Dla dalszej rodziny-ze Srebrnymi jestem dość blisko.
W sposób szczególnie uroczysty zazwyczaj obchodzi się okrągłe rocznice, najczęściej srebrne wesele i złote gody. 25-Srebrna 30-Perłowa 35-Koralowa 40-Rubinowa 45-Szafirowa. Sędziwym jubilatom gratulacje i życzenia przysłała również brytyjska królowa Elżbieta ii. Biżuteria i ozdoby na każdą okazję.


W centralnej części srebrny napis: Zur Silber-Hochzeit Pamiątka z okazji Srebrnych Godów. Dodaj do listy życzeń· Dodaj do porównania. Pamiątka z okazji Srebrnych Godów. Sygnowana znakiem wytwórni z lat 1932-1943. . Wszystkiego dobrego z okazji srebrnych godów. Wpisz tu treść swojego zadania. Szkoła, Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Liceum/Technikum. Serdeczne życzenia w rocznicę ślubu-Helen Exley. Jeśli z okazji rocznicy. Talerzyki srebrne gody (8szt). Talerzyki papierowe na 25 rocznicę ślubu.
25, Srebrna. 30, Perłowa. 35, Koralowa. 40, Rubinowa. 45, Szafirowa. z okazji jakże pięknych-Godów życzymy Wam.Judytko spóznione ale szczere życzenia z okazji rocznicy ślubu. Nie myslace jeszcze o slubie, my bedziemy mieli szybciej srebrne, a pozniej zlote gody. Ze srebrnych godów cieszymy się z Wami i wnet na złote gody czekamy. Blog: życzenia na każda okazje autor: 1kinga1996 29-12-2007.
25 rok-rocznica srebrna. 30 rok-rocznica perłowa. z okazji. Godów! najserdeczniejsze gratulacje. Oraz życzenia spokoju. Pomyślności i zdrowia.

01. Książka na uroczystość srebrnych godów· 01. Książka na uroczystość srebrnych godów. 02. Książka-z okazji ślubu-życzenia

. Pragnę złożyć serdeczne życzenia długich lat życia w poszanowaniu przez społeczeństwo. Na drukach okolicznościowych z okazji jubileuszu pożycia małżeńskiego. 25-lecie (Srebrne Gody). 51. • 30-lecie (Perłowe Gody).

Przesyłając gratulacje z okazji pięknych. Godów, życzymy Wam. z okazji jakże pięknych-xxx Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie.25 lecie-Srebrne Wesele 30 lecie-Perłowe Wesele 35 lecie-Wesele Koralowe. z okazji jakże pięknych-Godów, życzymy Wam.Z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli. i złoży serdeczne życzenia z okazji: Świąt Bożego Narodzenia! In the wonder of the season, in the gift of God' s great love. May you find hope and promise

. 20 rocznica-porcelanowe gody 25 rocznica-srebrne gody. 2004-09-17 00: 19: 06 212. 76. 39. 237, życzę papierowych z całego. 2004-09-15 14: 10: 22 62. 111. 198. 226, najlepszego z okazji 730 dni papierowe Ludziki: d.

Wcześniej nie było okazji ale chcielibyśmy Pani bardzo serdecznie podziękować. Bardzo serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczną naszych Srebrnych Godów. Na życzenie Państwa szczegóły wykonania mojej usługi mogą zostać zawarte w
 • . Małżonkom przesyłano życzenia z okazji okrągłej rocznicy wspólnego pożycia, a także organizowano uroczystości srebrnych i złotych godów.
 • Radny Kazimierz Tessmar. Najlepsze życzenia dla. Sz. p. Marii i Gerarda Białas z Rębisk z okazji Srebrnych Godów przesyłają członkowie. Klubu zkp w Warznie.
 • Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych-Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci
 • . 10. 00, Zespół Szkół w Lelisie– uroczysta akademia z okazji. Srebrne Gody par małżeńskich w gminie Lelis. Najpierw życzenia dalszego
 • . z okazji. Godów! najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju. Srebrny przecierany-złoty przecierany-czerwony-niebieski.20-lecie ślubu, Srebrne Gody, 40-lecie ślubu, Złote Gody, rocznice urodzin itp. Jubilatom i solenizantom składano życzenia: " obfitych łask i. Dla świeckich jak i duchownych jubilatów (np. z okazji Złotych Godów, pełnoletności.
W imieniu Zgromadzenia życzenia i gratulacje z okazji Jubileuszu na ręce ks. Bogdanem srebrne gody świętował ks. Ryszard Głowacki TChr, pochodzący ze.

Od rodziny i znajomych jubilaci otrzymali bukiety kwiatów i życzenia" kolejnych wspólnie. z tej okazji prezydent rp odznaczył parę medalem za długoletnie pożycie. w ubiegłym roku 24 pary obchodziły Srebrne Gody, 39-Złote, • . Jeśli będzie pochodziło z roku, w którym odbywa się ślub, pozostaje życzyć nowożeńcom, by otworzyli je nie wcześniej niż na srebrne gody!
 • Życzenia i wszechobecna życzliwość przedziera się przez najbardziej skamieniałe serca. Na z okazji srebrnych godów Polski Ludowej. Wystawę.
 • Słowa kluczowe firmy: biżuteria złota, biżuteria srebrna, brylanty. Na każdą dosłownie okazję, okoliczność-pamiĄtki, Życzenia z okazji.
 • Srebrne i Złote Gody, Print, e-mail. o tej pamiętnej dacie w której obchodzimy Święto Miasta oraz złożyła życzenia jubilatom w imieniu swoim. Mieliśmy okazje obejrzeć prezentację multimedialną, w której zawarte było całe spektrum
 • . Składając życzenia dostojnym jubilatom, Burmistrz Marek Śliwa powiedział: „ Diamentowe gody to piękne podsumowanie długiego życia we. Wiele małżeństw z tej okazji urządza rodzinne imprezy, a czasem nawet wystawne przyjęcia. 25– Dwudziesta piąta rocznica ślubu– Srebrne Gody. Życzymy więc wszystkim parom małżeńskim oraz narzeczeńskim.